Jesteśmy wiodącym brokerem ubezpieczeniowym w Niemczech oferującym doradztwo w języku polskim.

Naszą misją jest zapewnienie innowacyjnej i profesjonalnej usługi doradztwa ubezpieczeniowego.

Współpracując z naszymi Klientami wsłuchujemy się w ich potrzeby, wspólnie wyznaczamy cele, które należy osiągnąć w obszarze ubezpieczeń oraz skutecznie wspieramy ich realizację.

W przeciwieństwie do agentów czy przedstawicieli ubezpieczeniowych, którzy reprezentują przede wszystkim interes towarzystwa ubezpieczeniowego, my działamy tylko i wyłącznie na rzecz Klienta. Za nasze doradztwo nie pobieramy  żadnych opłat od Klienta.

Przy pomocy najnowszych rozwiązań komputerowych jesteśmy w stanie dobrać najodpowiedniejsze rozwiązanie finansowo-ubezpieczeniowe dla naszego klienta.

U nas możesz sprawdzić ofertę ubezpieczenia i złożyć wniosek na wybrana taryfę wygodnie z domu poprzez internet i doradzić się telefonicznie. Bez potrzeby odwiedzania biura czy umawiania się na terminy.

Idąc z czasem, głównym naszym celem jest pomoc i doradztwo przy pomocy platformy internetowej oraz telefoniczne. W związku z tym jesteśmy w stanie obsługiwać klientów z całych Niemiec, bez konieczności prowadzenia biur w każdym miesicie. Pozwala to na znaczne obniżenie kosztów wynajmu i personelu. Dzięki temu możemy zaproponować konkurencyjne cenowo produkty ubezpieczeniowo-finansowe. Nasz klient płaci głownie za ubezpieczenie a nie za administrację i zaplecze personalne czy wynajem lokali.

Oferujemy ubezpieczenia firm

ubezpieczenia zdrowotne w Niemczech allianz
ubezpieczenia zdrowotne w Niemczech alte leipziger
ubezpieczenia zdrowotne w Niemczech arag
ubezpieczenia zdrowotne w Niemczech canada
ubezpieczenia zdrowotne w Niemczech europa
ubezpieczenia zdrowotne w Niemczech generali
ubezpieczenia zdrowotne w Niemczech gothaer
ubezpieczenia zdrowotne w Niemczech hanse merkur
ubezpieczenia zdrowotne w Niemczech nurnmberger
ubezpieczenia zdrowotne w Niemczech wwk
ubezpieczenia zdrowotne w Niemczech devk
ubezpieczenia zdrowotne w Niemczech interrisk